کیت پزشکی تشخیص سریع کرونا- سیمبیو

موارد استفاده از کیت تشخیص سریع آنتی بادی ( IgM/IgG )
اگر علائمی دارید، خصوصا برخی علائم مشترک بین انواع بیماری های ناشی از انواع مسمومیت، سرماخوردگی، آنفولانزا،  بیماری های ویروسی و کووید 19 ( تب ، سرفه ، ضعف جسمانی ، سردرد، گلو درد، … ) را دارید ، میتوانید از سیمبیو کیت استفاده کنید. این کیت ها قابل استفاده هستند تا استرس ابتلا به کووید 19 از بین برود یا در صورت مثبت شدن نتیجه تست، به پزشک معالج و مراکز معتبر درمانی مراجعه نمایید. سهولت  عملکرد  این تست نسبت به PCR و آنتی ژن ، منجر به افزایش روزافزون طرفداران آن شده است.
این کیت ها بسیار عملکرد ساده ای داشته و ضرورت مراجعه به مراکز درمانی (خصوصا برای افراد مسن یا افراد داری بیماری های زمینه ای دیابت، تنفسی، قلبی و … ) ، که این روز ها ، من جمله مراکز آلوده هستند را کم رنگ کرده و در هر مکانی و هر زمانی از شبانه روز قابل استفاده است و فقط به یک قطره خون و حدود 10 الی 15 دقیقه زمان، برای رسیدن به پاسخ احتیاج دارند.

موارد استفاده از کیت تشخیص سریع آنتی بادی ( IgM/IgG )
کسانی که به کووید 19 مبتلا شده اند و دوران قرنطینه خود را به پایان رسانده اند، با استفاده از این کیت و به واسطه تشخیص وجود آنتی بادی در خون شان به اطمینان مناسبی میرسند که آیا هنوز ناقل هستند یا خیر.
کسانی که در زمانی دورتر به کووید 19 مبتلا شده بوده اند، با استفاده از این تست کیت، متوجه کماکان مصون بودن از ابتلا به کووید 19 (بواسطه تشخیص و وجود آنتی بادی در خون شان) یا اتمام دوران مصونیت خود میشوند
از سیمبیو در هر مکانی می توان استفاده کرد.
نتایج سریع و قابل اعتماد
مزیت اقتصادی در قیاس با تست‌های رایج PCR
دارای گواهی کیفیت استاندارد اتحادیه اروپا (CE)
موارد استفاده از کیت تشخیص سریع آنتی ژن (Ag )
از این محصول می توان برای غربالگری سریع ناقلین ویروس، که فاقد یا گاهاً دارای نشانه هستند، استفاده شود. مطالعات اخیر نشان می دهد که درصد بالایی از بیماران، علائم بالینی ویروس را نشان نمی دهند ، بنابراین غربالگری بیماران یا مظنونین، از اهمیت حیاتی برخوردار است. این آزمون توسط متخصصین و مجربین امر، به راحتی قابل اجرا است و می تواند به طور موثری در اصناف و مشاغل ، مدارس، موسسات و مراکز آموزشی، مجتمع ها و باشگاه های ورزشی، تجاری و مسکونی، فرودگاه ها ، بنادر و ایستگاه های قطار و غیره به کار گرفته شود ، و این پتانسیل را به شما می دهد که با غربالگری و تمهیدات مناسب پایشی، با این تهدید جهانی مبارزه کنید و به قطع زنجیره شیوع کمک کنید.

موارد استفاده از کیت تشخیص سریع آنتی ژن (Ag )
کسانی که به کووید 19 مبتلا شده اند و دوران قرنطینه خود را به پایان رسانده اند، با استفاده از این کیت، به اطمینان میرسند که آیا هنوز ناقل هستند یا خیر، تا در صورت حضور در جامعه نسبت به رعایت مسئولیت های فردی اجتماعی خود، نگرانی نداشته باشند.
اگر چند روز قبل، یا هفته قبل در جلسه ، مراسم یا مکانی حضور داشته اید و امروز متوجه شده اید که جواب تست کرونای فرد یا افرادی از آن جمع ، مثبت شده است و نگران ابتلای خود ( حتی در حالی که علامتی ندارید) هستید، از کیت تشخیص سریع سیمبیو استفاده کنید.
اگر علائمی ندارید، ولی نگران ابتلا به کرونا هستید، این کیت ها قابل استفاده هستند، تا استرس ابتلا به کووید 19 از بین برود یا در صورت مثبت شدن نتیجه تست، به پزشک معالج و مراکز معتبر درمانی مراجعه شود.
از سیمبیو در هر مکانی می توان استفاده کرد.
نتایج سریع و قابل اعتماد
مزیت اقتصادی در قیاس با تستهای رایج PCR
شامل: یک عدد کاست تست، یک عدد بافر و یک عدد سواب
دارای گواهی کیفیت استاندارد اتحادیه اروپا CE